Pracownicy

Aktualności

  • 21.08.2019

    Do 15 września 2019 r. trwa rekrutacja na studia podyplomowe i MBA. Zadbaj o swój rozwój zawodowy, wybierz odpowiedni kierunek dla siebie i zacznij studia już w październiku.

    więcej

  • 20.08.2019

    Nowe, kompleksowe podejście do współpracy z biznesem w obszarze zarządzania projektami w ALK. Jak wprowadzić trwałe pozytywne zmiany w organizacji? Jak zwiększyć efektywność realizowanych projektów?

    więcej

  • 14.08.2019

    Nowy kierunek studiów podyplomowych Relacje inwestorskie i pozyskiwanie kapitału w przedsięwzięciach innowacyjnych. Od Start-upu do Scale-upu.

    więcej

Poszukujemy pracownika naukowego

Poszukujemy pracownika administracyjnego ➔

PRACOWNIK ZESPOŁU PŁAC – MŁODSZY KSIĘGOWY DS. PŁAC

(Umowa o pracę na zastępstwo na 18 miesięcy)
Nr ref.: 13/BSP-A/19

Opis stanowiska:
•    pomoc przy sporządzaniu list osobowego i bezosobowego funduszu płac,
•    pomoc przy rozliczaniu składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych,
•    aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
•    porządkowanie bieżącej oraz archiwalnej dokumentacji pracowniczej.

Wymagania:
•    wykształcenie wyższe,
•    mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
•    samodzielność, dokładność, rzetelność,
•    podstawowa znajomość języka angielskiego,
•    rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej,
•    znajomość pakietu MS Office,
•    mile widziana znajomość programów Simple oraz Płatnik.

Oferujemy:
•    zdobycie doświadczenia w  pracy w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Europie,
•    zatrudnienie na umowę o pracę,
•    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
•    możliwość rozwoju zawodowego, w tym dofinansowanie do studiów i szkoleń,
•    możliwość nauki języka angielskiego,
•    atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny.

Osoby zainteresowane ofertą  pracy prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) do dnia 15.09.2019,  na adres: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl

Klauzula informacyjna: pobierz

W tytule należy podać nr ref.: 13/BSP-A/19.. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dokumenty nieodebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.