Pracownicy

Poszukujemy pracownika naukowego

Poszukujemy pracownika administracyjnego ➔

Tłumacz języka migowego na umowę zlecenie

Zadania:

•    tłumaczenie zajęć na język migowy dla studentów niesłyszących na studiach niestacjonarnych lub stacjonarnych;

Wymagania wobec Kandydata:

•    znajomość języka migowego, potwierdzona certyfikatem lub rekomendacją udzieloną przez studenta;
•    umiejętność tłumaczenia na język migowy z zakresu finansów i rachunkowości;
•    w przypadku studentów niestacjonarnych, dyspozycyjność w czasie planowanych zjazdów, od piątku do niedzieli;
•    w przypadku studentów stacjonarnych, dyspozycyjność w dni powszednie, od poniedziałku do piątku;
•    mile widziane doświadczenie w tłumaczeniu zajęć dla studentów;
•    mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

•    umowę zlecenie od 27 września 2019 na rok akademicki 2019/2020 oraz możliwość kolejnych umów  w następnych latach
•    stawkę za godzinę dydaktyczną tj. 45 minut;
•    możliwość wspólnego ustalania grafiku pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) do dnia 25 września 2019 roku,  na adres: skopiec@kozminski.edu.pl

Kontakt: Magdalena Skopiec, tel.: 22 519 21 80, e-mail: skopiec@kozminski.edu.pl;

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną: pobierz

Brak podpisanej klauzuli informacyjnej będzie skutkował odrzuceniem oferty kandydata.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dokumenty, nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.

PRACOWNIK ZESPOŁU PŁAC – MŁODSZY KSIĘGOWY DS. PŁAC

(Umowa o pracę na zastępstwo na 18 miesięcy)
Nr ref.: 13/BSP-A/19

Opis stanowiska:
•    pomoc przy sporządzaniu list osobowego i bezosobowego funduszu płac,
•    pomoc przy rozliczaniu składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych,
•    aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
•    porządkowanie bieżącej oraz archiwalnej dokumentacji pracowniczej.

Wymagania:
•    wykształcenie wyższe,
•    mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
•    samodzielność, dokładność, rzetelność,
•    podstawowa znajomość języka angielskiego,
•    rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej,
•    znajomość pakietu MS Office,
•    mile widziana znajomość programów Simple oraz Płatnik.

Oferujemy:
•    zdobycie doświadczenia w  pracy w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Europie,
•    zatrudnienie na umowę o pracę,
•    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
•    możliwość rozwoju zawodowego, w tym dofinansowanie do studiów i szkoleń,
•    możliwość nauki języka angielskiego,
•    atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny.

Osoby zainteresowane ofertą  pracy prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) do dnia 15.09.2019,  na adres: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl

Klauzula informacyjna: pobierz

W tytule należy podać nr ref.: 13/BSP-A/19.. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dokumenty nieodebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.