Pracownicy

Poszukujemy pracownika naukowego

Poszukujemy pracownika administracyjnego ➔

MŁODSZY SPECJALISTA DS. UMÓW CYWILNOPRAWNYCH

Nr ref.: BSP/5A/18

Zadania wykonywane na stanowisku:
•    sporządzanie, zawieranie i rejestracja umów cywilnoprawnych,
•    komunikacja ze zleceniobiorcami/wykonawcami, w tym z cudzoziemcami,
•    dbałość o całość zagadnień związanych z administrowaniem umowami cywilnoprawnymi,
•    bieżące monitorowanie zmian prawnych związanych z umowami cywilnoprawnymi
i proponowanie rozwiązań w tym zakresie,
•    współpraca w zakresie rozliczania należności z tytułu umów cywilnoprawnych.

Wymagania wobec Kandydata:

•    wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze finansów i rachunkowości,
•    doświadczenie w pracy administracyjnej będzie dodatkowym atutem,
•    znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
•    umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość programów kadrowo-płacowych,
•    komunikatywność,
•    umiejętność organizacji pracy i zarządzania informacją,
•    dyspozycyjność,
•    rzetelność i dokładność.

Oferujemy:
•    pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz międzynarodowym środowisku,
•    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•    pakiet medyczny i świadczeń socjalnych,
•    możliwość rozwoju zawodowego, w tym dofinansowanie do nauki j. angielskiego,
•    po roku zatrudnienia możliwość dofinansowania do 90% kosztów nauki w Akademii Leona Koźmińskiego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) do dnia
22 czerwca 2018 r.,  na adres: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną: www.kozminski.edu.pl/index.php

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. Zm.)”

W tytule należy podać nr ref.: BSP/5A/18. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dokumenty, nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.