Pracownicy

Aktualności

Poszukujemy pracownika naukowego

Poszukujemy pracownika administracyjnego ➔

SPECJALISTA DS. PROMOCJI STUDIÓW W J. POLSKIM W BIURZE MARKETINGU

Nr ref.: 01/BSP-A/19

Opis stanowiska:

•    współtworzenie strategii marketingowej w zakresie pozyskiwania studentów na studia w j. polskim,
•    planowanie i dobór działań i kanałów komunikacji, w tym działania w mediach społecznościowych,
•    opracowanie materiałów informacyjno-promocyjnych,
•    obsługa części serwisu internetowego,
•    przeprowadzanie analiz skuteczności i badań.

Wymagania:

•    wykształcenie wyższe
•    doświadczenie w pracy w agencjach/działach promocji/marketingu,
•    bardzo dobra znajomość języka polskiego, umiejętność tworzenia, redagowania i korekty tekstów
•    znajomość pakietu Microsoft Office,
•    dobra znajomość języka angielskiego,
•    znajomość programów do obsługi strony internetowej oraz programów graficznych będzie dodatkowym  atutem,
•    cechy osobowości: kreatywność, komunikatywność, orientacja na klienta, umiejętność analizowania.

Oferujemy:

•    zdobycie doświadczenia w  pracy w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Europie,
•    pracę w ciekawej, twórczej atmosferze w pełnym pomysłów i energii do ich realizowania zespole,
•    umowę o pracę,
•    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
•    możliwość rozwoju zawodowego, w tym dofinansowanie do studiów i szkoleń,
•    atrakcyjny pakiet socjalny,
•    pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane ofertą  pracy prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) do dnia 24.01.2019,  na adres: miziolek@kozminski.edu.pl

W tytule należy podać nr ref.: 01/BSP-A/19. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dokumenty nieodebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną w sprawie ochrony danych osobowych: Pobierz