Pracownicy

SPECJALISTA DS RELACJI Z ABSOLWENTAMI

Nr. ref.: BSP/13/18

               Dołącz do naszego zespołu Biura Karier i Współpracy z Absolwentami - poszukujemy Specjalisty ds. relacji z absolwentami!

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za utrzymywanie relacji z Absolwentami naszej uczelni.

Chcielibyśmy byś zaopiekował/a się m.in.:

•    planowaniem oraz organizacją spotkań i wydarzeń inspiracyjno-networkingowych skierowanych do absolwentów Uczelni,
•    tworzeniem oferty dostosowanej do potrzeb różnych grup absolwenckich, w tym absolwentów studiów podyplomowych i MBA,
•    organizacją konkursu wyróżniającego absolwentów Uczelni,
•    koordynacją dużych, cyklicznych eventów dla absolwentów (ok. 150-200 uczestników),
•    monitorowaniem karier zawodowych absolwentów,
•    rozwijaniem programu rabatowego Karta Absolwenta,
•    prowadzeniem bieżącej komunikacji z absolwentami.

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy, byś mógł/mogła efektywnie działać jako specjalista ds. relacji z absolwentami w naszym zespole?

•    komunikatywności: otwartego nawiązywania relacji z różnymi grupami odbiorców,
•    umiejętności pracy w zespole: wymiany myśli, wsparcia dla innych członków zespołu, pełnienie roli koordynatora projektów,
•    zmysłu organizacyjnego: pomysłowości połączonej z przywiązywaniem wagi do detali, sprawnego działania, wyczucia estetyki,
•    dobrego radzenia sobie w zaskakujących sytuacjach i niekiedy pracy pod presją czasu,
•    samodzielności w wykonywaniu zadań,
•    chęci i łatwości poznawania nowych systemów informatycznych, na których oparta jest nasza praca,
•    umiejętności autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Szczególną uwagę zwracamy na:

•    poczucie odpowiedzialności za swój obszar obowiązków i inicjatywę w działaniu,
•    doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń, spotkań, warsztatów,
•    umiejętności związane z obsługą klienta (mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta premium),
•    doświadczenie wskazujące na „lekkie pióro”, kreatywność i twórcze podejście,
•    znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację w tym języku (min. B2).

Oferujemy:
•    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zadaniowy czas pracy),
•    atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna),
•    możliwości rozwoju zawodowego,
•    dołączenie do zespołu, który lubi ze sobą pracować 

Chcesz zobaczyć jak teraz wyglądają nasze działania dla Absolwentów?
Zajrzyj na www.facebook.com/absolwencialk/

Jesteś zainteresowany/a? Masz pytania?

Wyślij swoje CV i skontaktuj się z nami.  Na Twoje zgłoszenie czekamy do 4 grudnia pod adresem:

kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl.

Prosimy załącz także swoje oczekiwania finansowe oraz informację od kiedy mógłbyś/mogłabyś rozpocząć pracę w Akademii Leona Koźmińskiego.

Prosimy o zapoznanie się i podpisanie klauzuli informacyjnej: pobierz

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dokumenty nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.

Poszukujemy pracownika naukowego

Poszukujemy pracownika administracyjnego ➔