Pracownicy

Aktualności

  • 22.03.2019

    Prof. Andrzej Koźmiński, Prezydent Akademii Leona Koźmińskiego, gościł w programie „Biznes mówi”. Opowiadał m.in. o słabościach systemu edukacji oraz na jakie studia wysłać dzieci.

    więcej

  • 21.03.2019

    Wypłata stypendiów za marzec 2019 r.

    więcej

  • 18.03.2019

    Zapraszamy na wyjątkowy program szkoleniowy - Akademia negocjacji, budowania relacji i kreowania wartości w biznesie

    więcej

Poszukujemy pracownika naukowego

Poszukujemy pracownika administracyjnego ➔

ASYSTENT AKADEMICKI - STENOTYPISTA dla niesłyszącej studentki

Biuro ds. Stypendiów i Studentów Niepełnosprawnych ALK poszukuje osoby na umowę-zlecenie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr. ref.: 08/BSP-A/19

Główne obowiązki:

•    Sporządzanie notatek na laptopie z zajęć/wykładów symultanicznie (notatki mają być dostępne na bieżąco podczas zajęć).

Wymagania:
•    Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze;
•    Punktualność;
•    Sumienność;
•    Obowiązkowość;
•    Komunikatywność (studentka mówi i czyta z ruchu warg);
•    Dyspozycyjność i konieczność dostosowania się do planu zajęć studentki w okresie marzec-czerwiec 2019 r.,  łącznie 16 dni zajęć: 30-31 marca; 13-14 kwietnia; 4-5 oraz 17-19 maja; 1-2, 15-16, 21-23 czerwca. Razem planowanych ok. 120 godzin dydaktycznych (1 godzina dydaktyczna - 45 minut).

Oferujemy:

•    Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z terminowymi wypłatami (stawka: 25 zł brutto za 1 godzinę dydaktyczną);
•    Możliwość udziału w interesujących zajęciach dydaktycznych na kierunku: Zarządzanie; specjalność „Zarządzanie w wirtualnym środowisku”. Studia niestacjonarne, zjazdy w weekendy;
•    Pracę w prestiżowej uczelni, w środowisku międzynarodowym.

Osoby zainteresowane ofertą  pracy prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) do dnia 5 kwietnia 2019,  na adres: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli informacyjnej: pobierz

W tytule należy podać nr ref.: 08/BSP-A/19. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dokumenty, nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI STUDENTÓW

Nr. ref.: 09/BSP-A/19

Umowa na zastępstwo

•    prowadzenie bieżącej obsługi interesariuszy,
•    tworzenie, kompletowanie i porządkowanie dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną, w tym przygotowywanie sprawozdań i zestawień,
•    udział w organizacji procesu dydaktycznego,
•    monitorowanie procesu płatności za studia,
•    przygotowanie dokumentacji toku studiów do egzaminów dyplomowych,
•    współpraca z wykładowcami oraz z dziekanem danego kierunku,
•    współorganizacja wydarzeń dla studentów,
•    wsparcie zespołu przy akredytacjach państwowych i międzynarodowych.

Wymagania:

•    wykształcenie wyższe,
•    znajomość języka angielskiego na poziomie B1, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
•    umiejętność pracy w grupie,
•    znajomość pakietu Microsoft Office,
•    cechy osobowości: rzetelność, orientacja na klienta, komunikatywność, umiejętność analizowania, wyciągania wniosków i  planowania.

Oferujemy:

•    pracę w prestiżowej uczelni na umowę na zastępstwo,
•    zgrany zespół i miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane ofertą  pracy prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) do dnia 8.04.2019r. ,  na adres: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl oraz jagodac@kozminski.edu.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli informacyjnej:Pobierz

W tytule należy podać nr ref.: 09/BSP-A/19. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dokumenty, nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.