Pracownicy

Poszukujemy pracownika naukowego

Poszukujemy pracownika administracyjnego ➔

RECEPCJONISTA/KA

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO poszukuje kandydata na stanowisko:

Nr ref.: 11/BSP-A/20

Główne obowiązki:

obsługa Recepcji Głównej Akademii Leona Koźmińskiego,

dbanie o pozytywny wizerunek Uczelni,

obsługa centrali telefonicznej,

udzielanie informacji klientom i gościom oraz koordynowanie ruchu osobowego,

prowadzenie rejestru rzeczy znalezionych,

przyjmowanie i rozdzielanie zgłoszeń w administracyjnym systemie zgłoszeniowym,

bieżące wsparcie zespołu w czynnościach administracyjnych.

Wymagania:

wykształcenie średnie lub wyższe,

minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

znajomość języka angielskiego na poziomie B2, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,

praktyczna znajomość pakietu MS Office,

kultura osobista i poszanowanie różnic,

komunikatywność, orientacja na klienta,

planowanie, monitorowanie i kontrola,

sprawność działania wewnątrz organizacji,

odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność,

gotowość do udzielania wsparcia,

dyspozycyjność, punktualność.

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz międzynarodowym środowisku,

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w ramach pełnego etatu,

pakiet prywatnej opieki medycznej,

benefity w ramach świadczeń socjalnych,

możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie: CV do dnia 12.10.2020 r. na adres mailowy: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl, wpisując w tytule wiadomości nr. ref. ogłoszenia.

lub adres korespondencyjny:

Biuro Spraw Pracowniczych, Akademia Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa

Prosimy podać na kopercie nr. ref. ogłoszenia.

Bardzo prosimy o podanie swoich miesięcznych oczekiwań finansowych wyrażonych w wartości brutto.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie www.kozminski.edu.pl/pl/o-uczelni/praca-i-kariera-w-alk/klauzula-informacyjna/

W celu wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o pobranie druku oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie załączenie podpisanego dokumentu do aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez czas trwania rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Dokumenty nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.