Pracownicy

Aktualności

  • 28.10.2020

    Zachęcamy do lektury IV raportu badawczego „Polski biznes w sytuacji pandemii” Katedry Strategii pod kierunkiem prof. Krzysztofa Obłója. Jest to kolejna część badania sprawdzającego regularnie, jak polscy menedżerowie radzą sobie w obliczu koronawirusa.

    Międzynarodowa organizacja EFMD Global nadała prof. Andrzejowi K. Koźmińskiemu tytuł EFMD Fellow w uznaniu za wybitny wkład w edukację menedżerską oraz wieloletnie zaangażowanie oraz wsparcie dla społeczności EFMD Global.

    więcej

  • 27.10.2020

    Akademia Leona Koźmińskiego podpisuje się pod apelem w sprawie konsekwencji wyroku Trybunału Konstytucyjnego ogłoszonego 22 października 2020 r.

    więcej

Poszukujemy pracownika naukowego

Poszukujemy pracownika administracyjnego ➔

Kierownik Biura Digital w Biurze Marketingu

Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU DIGITAL

w Biurze Marketingu

Nr ref.:  13/BSP-A/20

Główne obowiązki:

podnoszenie świadomości marki oraz realizacja celów sprzedażowych - za pośrednictwem wszystkich kanałów cyfrowych,

tworzenie, analizowanie i aktualizacja strategii działań digitalowych,

optymalizowanie procesów i procedur związanych ze środowiskiem www,

rozwój narzędzi do obsługi strony internetowej i analityki,

odpowiedzialność za kampanie reklamowe we wszystkich kanałach digital,

inicjowanie i realizacja innowacyjnych działań i wdrażanie nowoczesnych narzędzi digital marketingu,

prowadzenie projektów związanych z rozwojem środowiska digital wokół ALK,

zarządzanie podległym zespołem,

a w szczególności:

pozycjonowanie i optymalizacja strony internetowej,

działania reklamowe - Google Ads, GDN, remarketing, FB Ads, Programmatic,

analityka i optymalizacja konwersji,

marketing automation,

kampanie mailingowe,

content marketing,

marketing w mediach społecznościowych.

 Wymagania:

wykształcenie wyższe,

co najmniej 3-letnie doświadczenie w marketingu cyfrowym na stanowisku kierowniczym,

biegła znajomość narzędzi e-marketingu, e-mail marketingu, kanałów social media, web analityki.

komunikatywność, dobra umiejętność pisania i wypowiadania się w j. polskim i angielskim.

znajomość języka angielskiego na poziomie B2, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,

bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

delegowanie zadań, ocenianie i rozwój pracowników,

orientacja biznesowa, podejmowanie decyzji, analizowanie i wyciąganie wniosków,

dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, sprawność działania wewnątrz uczelni,

innowacyjność i kreatywność.

Oferujemy:

pracę w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Europie – wdrażającej innowacje i nowe technologie, co pozwala na zdobycie unikatowego doświadczenia i kompetencji,

pracę w ciekawej, twórczej atmosferze w pełnym pomysłów i energii do ich realizowania zespole,

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w ramach pełnego etatu,

pakiet prywatnej opieki medycznej,

benefity w ramach świadczeń socjalnych,

możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie: CV  i listu motywacyjnego do dnia 15.11.2020 r. na adres mailowy: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl, wpisując w tytule wiadomości nr. ref. ogłoszenia.

lub adres korespondencyjny:

Biuro Spraw Pracowniczych, Akademia Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa

Prosimy podać na kopercie nr. ref. ogłoszenia.

Przesyłając aplikacje uprzejmie proszę o podanie swoich miesięcznych oczekiwań finansowych wyrażonych w wartości brutto.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie www.kozminski.edu.pl/pl/o-uczelni/praca-i-kariera-w-alk/klauzula-informacyjna/

W celu wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o pobranie druku oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie załączenie podpisanego dokumentu do aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez czas trwania rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Dokumenty nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.