Pracownicy

Aktualności

  • 27.01.2020

    Visiting professor invitation - Burgundy School of Business

    więcej

  • 18.11.2019

    „Financial Times” ogłosił ranking najlepszych światowych programów Executive MBA 2019. Akademia Leona Koźmińskiego zajęła 61. miejsce, awansując aż o 13 pozycji w stosunku do ubiegłego roku. To jedyna polska uczelnia, która znajduje się w rankingu.

    więcej

  • 17.11.2019

    Black Friday w ALK! Już w piątek, 29.11.2019 r. możesz skorzystać z wyjątkowej 20% zniżki na praktyczne szkolenia w Akademii Leona Koźmińskiego.

    więcej

Poszukujemy pracownika naukowego

Poszukujemy pracownika administracyjnego ➔

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI STUDENTÓW

Nr. ref.: 17/BSP-A/19

Umowa na zastępstwo

Główne obowiązki:

•    prowadzenie bieżącej obsługi interesariuszy,
•    tworzenie, kompletowanie i porządkowanie dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną, w tym przygotowywanie sprawozdań i zestawień,
•    udział w organizacji procesu dydaktycznego,
•    monitorowanie procesu płatności za studia,
•    przygotowanie dokumentacji toku studiów do egzaminów dyplomowych,
•    współpraca z wykładowcami oraz z dziekanem danego kierunku,
•    współorganizacja wydarzeń dla studentów,
•    wsparcie zespołu przy akredytacjach państwowych i międzynarodowych.

Wymagania:

•    wykształcenie średnie lub  wyższe,
•    znajomość języka angielskiego na poziomie B1, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
•    umiejętność pracy w grupie,
•    znajomość pakietu Microsoft Office,
•    cechy osobowości: rzetelność, orientacja na klienta, komunikatywność, umiejętność analizowania, wyciągania wniosków i  planowania.

Oferujemy:

•    zdobycie doświadczenia w pracy w jednej z najlepszych szkół biznesu w Europie,
•    zgrany zespół i miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane ofertą  pracy prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) do dnia 20 grudnia 2019r. ,  na adres: jagodac@kozminski.edu.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli informacyjnej:Pobierz

W tytule należy podać nr ref.: 17/BSP-A/19. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dokumenty, nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.