Pracownicy

Aktualności

  • 07.08.2020

    Santander Universidades wspiera zbiórkę środków na respirator dla Szpitala Praskiego, której inicjatorką jest Fundacja Koźmińskich.

    więcej

  • 24.07.2020

    "Financial Times" opublikował listę "Summer Books of 2020: Economics". Znalazła się w niej książka prof. Grzegorza W. Kołodko, "China and the Future of Globalization: The Political Economy of China’s Rise".

    więcej

  • 23.07.2020

    Gustavson School of Business na University of Victoria w Kanadzie uruchamia nowy program online wspólnie z naszą Akademią. Poprzez Collaborative Online International Learning (COIL) studenci obu uczelni stworzą międzynarodową platformę współpracy.

    więcej

Poszukujemy pracownika naukowego

Poszukujemy pracownika administracyjnego ➔

PRACOWNIK ZESPOŁU PŁAC - KSIĘGOWY DS. PŁAC

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO

poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIKA ZESPOŁU PŁAC - KSIĘGOWY DS. PŁAC

Nr ref.: 01/BSP-A/20

Opis stanowiska:

•    przygotowanie listy płac z OFP i BFP wraz z potrąceniami,
•    prowadzenie rozliczeń składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych,
•    sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, dek.US,
•    przekazywanie wynagrodzeń na konta pracowników – przygotowanie przelewów,
•    wystawianie zaświadczeń o wysokości dochodu pracownikom, zaświadczeń ZUS Rp -7,
•    korespondencja z Urzędem Skarbowym i komornikami,
•    prowadzenie rozliczeń indywidulanych pracowników z dochodu rocznego (PIT),
•    prowadzenie indywidualnych kont pracowników,
•    przygotowanie listy płac w ramach grantów i projektów w liczbie 10,
•    współpraca przy opracowywaniu zestawień i raportów płacowych.
•    uzgadnianie salda kont rozrachunkowych.

Wymagania:

•    wykształcenie wyższe,
•    mile widziane wykształcenie o profilu finanse i rachunkowość,
•    min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
•    wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń,
•    znajomość ustawy o podatku dochodowych od osób fizycznych i systemie ubezpieczeń społecznych,
•    znajomość obsługi Pakietu MS Office,
•    min. podstawowa znajomość programów Simple i Płatnik,
•    średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego (B1),
•    samodzielność, dokładność, rzetelność,
•    rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej.

Oferujemy:

•    zdobycie doświadczenia w  pracy w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Europie,
•    zatrudnienie na umowę o pracę,
•    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
•    możliwość rozwoju zawodowego, w tym dofinansowanie do studiów i szkoleń,
•    możliwość nauki języka angielskiego,
•    atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny.

Osoby zainteresowane ofertą  pracy prosimy o przesłanie aplikacji CV wraz z oświadczeniem dot. danych osobowych (druk do pobrania) do dnia 12.08.2020 r., na adres: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Spraw Pracowniczych
Akademia Leona Koźmińskiego
ul. Jagiellońska 59
03-301 Warszawa

Treść klauzuli informacyjnej oraz oświadczenie dot. danych osobowych do pobrania na stronie: https://www.kozminski.edu.pl/pl/o-uczelni/praca-i-kariera-w-alk/klauzula-informacyjna/

W tytule należy podać nr ref.: 01/BSP-A/20.

Bardzo prosimy o podanie w aplikacji swoich miesięcznych oczekiwań finansowych wyrażonych w wartości brutto.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dokumenty nieodebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.

SPECJALISTA DS. WSPARCIA PROCESU EDUKACYJNEGO

Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację do na stanowisko:

do Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów

Nr ref.: 8/BSP-A/20

Główne obowiązki:

- wsparcie administracyjne procesu promocji i edukacji,

- współpraca przy obsłudze klienta w ramach szkoły letniej,

- kompletowanie i realizacja obiegu dokumentacji oraz jej tworzenie na polecenie członków zespołu CDiKM,

- zapewnienie obsługi spotkań dyrektora CDKIM z klientami zewnętrznymi,

- tworzenie raportów na zlecenie pracowników CDKiM,

- archiwizacja dokumentów,

- realizacja zamówień w zakresie drobnych materiałów biurowych i sprzętów oraz artykułów spożywczych w celu zapewnienia sprawnej obsługi spotkań.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,

- bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office i zdolność szybkiego uczenia się specjalistycznych programów komputerowych,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej i ustalania priorytetów,

- komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych,

- wysoka kultura osobista,

- znajomość języka angielskiego na poziomie B1, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,

- doświadczenie na stanowisku związanym z tworzeniem i obiegiem dokumentów, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz międzynarodowym środowisku,

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w ramach pełnego etatu,

- pakiet prywatnej opieki medycznej,

- benefity w ramach świadczeń socjalnych,

- możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie: CV do dnia 17.08.2020 r. na adres mailowy: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl, wpisując w tytule wiadomości nr. ref. ogłoszenia.

lub adres korespondencyjny:
Biuro Spraw Pracowniczych, Akademia Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa

Prosimy podać na kopercie nr. ref. ogłoszenia.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie https://www.kozminski.edu.pl/pl/o-uczelni/praca-i-kariera-w-alk/klauzula-informacyjna/

W celu wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o pobranie druku oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (POBIERZ), a następnie załączenie podpisanego dokumentu do aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez czas trwania rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Dokumenty nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.