Pracownicy

Aktualności

  • 19.02.2020

    Wypłaty stypendiów za luty 2020 r.

    więcej

  • 18.02.2020

    Do 29 lutego trwa rekrutacja na studia podyplomowe. Sprawdź nasze propozycje, wybierz odpowiedni program i rozpocznij studia już w marcu.

    Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju koszykówki ulicznej Koźmiński TRIO Basket 2020. Będzie to 18. edycja imprezy adresowanej do uczniów szkół średnich z Warszawy i okolic. Co roku bierze w niej udział około 700 uczniów.

    więcej

Poszukujemy pracownika naukowego

Poszukujemy pracownika administracyjnego ➔

PRACOWNIK ZESPOŁU PŁAC - KSIĘGOWY DS. PŁAC

Nr ref.: 01/BSP-A/20

Opis stanowiska:

•    przygotowanie listy płac z OFP i BFP wraz z potrąceniami,
•    prowadzenie rozliczeń składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych,
•    sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, dek.US,
•    przekazywanie wynagrodzeń na konta pracowników – przygotowanie przelewów,
•    wystawianie zaświadczeń o wysokości dochodu pracownikom, zaświadczeń ZUS Rp -7,
•    korespondencja z Urzędem Skarbowym i komornikami,
•    prowadzenie rozliczeń indywidulanych pracowników z dochodu rocznego (PIT),
•    prowadzenie indywidualnych kont pracowników,
•    przygotowanie listy płac w ramach grantów i projektów w liczbie 10,
•    współpraca przy opracowywaniu zestawień i raportów płacowych.
•    uzgadnianie salda kont rozrachunkowych.

Wymagania:

•    wykształcenie wyższe,
•    mile widziane wykształcenie o profilu finanse i rachunkowość,
•    min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
•    wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń,
•    znajomość ustawy o podatku dochodowych od osób fizycznych i systemie ubezpieczeń społecznych,
•    znajomość obsługi Pakietu MS Office,
•    min. podstawowa znajomość programów Simple i Płatnik,
•    średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego (B1),
•    samodzielność, dokładność, rzetelność,
•    rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej.

Oferujemy:

•    zdobycie doświadczenia w  pracy w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Europie,
•    zatrudnienie na umowę o pracę,
•    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
•    możliwość rozwoju zawodowego, w tym dofinansowanie do studiów i szkoleń,
•    możliwość nauki języka angielskiego,
•    atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny.

Osoby zainteresowane ofertą  pracy prosimy o przesłanie aplikacji CV do dnia 23.03.2020 r., na adres: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Spraw Pracowniczych
Akademia Leona Koźmińskiego
ul. Jagiellońska 59
03-301 Warszawa

Prosimy o zapoznanie się i przesłanie, wraz z pozostałymi dokumentami aplikacyjnymi, skanu podpisanej klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Klauzula dostępna jest do pobrania na stronie: pobierz

W tytule należy podać nr ref.: 01/BSP-A/20.

Bardzo prosimy o podanie w aplikacji swoich miesięcznych oczekiwań finansowych wyrażonych w wartości brutto.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dokumenty nieodebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.