Pracownicy

Poszukujemy pracownika naukowego

Poszukujemy pracownika administracyjnego ➔

SPECJALISTA DS. ROZWOJU ZAWODOWEGO PRACOWNIKÓW do projektu: AKADEMIA 4.0 - Zintegrowany System Podnoszenia Jakości w ALK współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Nr ref.: 13/BSP-A/19

Opis stanowiska:
•    wsparcie w operacjonalizacji strategii rozwoju kadry administracyjnej i zarządzającej
w obszarze objętym projektem,
•    merytoryczna współpraca z interesariuszami zaangażowanymi w proces rozwoju pracowników ( przedstawicielami firm; wykładowcami; trenerami,  itp.),
•    wsparcie w definiowaniu obszarów rozwojowych pracowników i ustalaniu koncepcji programowej,
•    udział w  merytorycznej realizacji projektu; m. in. w zakresie identyfikacji potrzeb szkoleniowych pracowników; analizy zgłoszonych propozycji szkoleniowych; w ocenie efektywności szkoleń, itp.,
•    uczestniczenie w procesie wyboru wykonawców działań rozwojowych realizowanych w ramach projektu,
•    realizacja innych działań merytorycznych związanych z rozwojem kadry kierowniczej
i administracyjnej.

Wymagania:
•    wykształcenie wyższe; preferowany profil psychologia lub socjologia,
•    co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe,
•    wiedza i umiejętność w zakresie prawa pracy; prawa o szkolnictwie wyższym i  procesów ZZL,
•    znajomość języka angielskiego na poziomie B2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego,
•    znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook),
•    wysokie umiejętności komunikacyjne,
•    umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej,
•    odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

Oferujemy:
•    możliwość rozwoju zawodowego w pracy w międzynarodowym środowisku,
•    ciekawą i ambitną pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się Uczelni,
•    atrakcyjny pakiet socjalny,
•    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl z nr. ref.: 13/BSP-A/19, do dnia 31.05. 2019 r.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie: pobierz

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dokumenty nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI STUDENTÓW do Dziekanatu ZIF

Nr. ref.: 10/BSP-A/19

Jesteś chętny/chętna zająć się prowadzeniem obsługi studentów w znanej i cenionej uczelni biznesowej? Chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w tworzeniu procesu dydaktycznego i współpracować z wykładowcami naszej uczelni? Jesteś energiczny/a, komunikatywny/a i odpowiedzialny/a? Posiadasz umiejętność planowania,  analizowania i wyciągania wniosków? Ponadto lubisz pracować w grupie?
Szukamy właśnie Ciebie!

Dziekanat to zgrany i bardzo pomocny zespół. Cechuje nas różnorodność, energia  i  odwaga stawiania czoła wielu wyzwaniom. Wspieramy się nawzajem w trudnych sytuacjach i  z  życzliwością podchodzimy do siebie nawzajem.  Zatem nie wahaj się i dołącz do nas!

Mamy wiele do zaoferowania !

I nie chodzi tu tylko o pakiet medyczny i socjalny. Nasza uczelnia daje możliwość rozwoju. Już po roku pracy  w uczelni w 90% będziesz miał/a dofinansowaną naukę na studiach w  Akademii Leona Koźmińskiego. Nasza uczelnia zaplanuje Twój rozwój poprzez udział w bezpłatnych szkoleniach i dofinansowanych kursach języka angielskiego. Daje możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach wymiany z inną uczelnią, a w przypadku zdania egzaminu z j. angielskiego – dodatek do wynagrodzenia. Ponadto, oferujemy Ci zdobycie doświadczenia w  pracy w jednej z najlepszych szkół biznesu w Europie.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana?

Osoby zainteresowane ofertą  pracy prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) do dnia 20 maja 2019 r.,  na adres: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl oraz jagodac@kozminski.edu.pl

Główne obowiązki:
•    prowadzenie bieżącej obsługi interesariuszy,
•    tworzenie, kompletowanie i porządkowanie dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną, w tym przygotowywanie sprawozdań i zestawień,
•    udział w organizacji procesu dydaktycznego,
•    monitorowanie procesu płatności za studia,
•    przygotowanie dokumentacji toku studiów do egzaminów dyplomowych,
•    współpraca z wykładowcami oraz z dziekanem danego kierunku,
•    współorganizacja wydarzeń dla studentów,
•    wsparcie zespołu przy akredytacjach państwowych i międzynarodowych.

Wymagania:

•    wykształcenie wyższe,
•    znajomość języka angielskiego na poziomie B1, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
•    umiejętność pracy w grupie,
•    znajomość pakietu Microsoft Office,
•    cechy osobowości: rzetelność, orientacja na klienta, komunikatywność, umiejętność analizowania, wyciągania wniosków i  planowania.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli informacyjnej: pobierz

W tytule należy podać nr ref.: 10/BSP-A/19. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dokumenty, nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI STUDENTÓW

Nr. ref.: 09/BSP-A/19

Umowa na zastępstwo

Wymagania:

Oferujemy:

•    pracę w prestiżowej uczelni na umowę na zastępstwo,
•    zgrany zespół i miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane ofertą  pracy prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) do dnia 20 maja 2019r. ,  na adres: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl oraz jagodac@kozminski.edu.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli informacyjnej:Pobierz

W tytule należy podać nr ref.: 09/BSP-A/19. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dokumenty, nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.