Akredytacje i wyróżnienia

• 20.03.2019

Prof. Grzegorz W. Kołodko, który jest naszym wykładowcą i Dyrektorem Centrum Badawczego TIGER, w zeszły weekend w Jerozolimie przebiegł swój 50-ty maraton.

• 18.03.2019

Rektor ALK prof. Witold Bielecki i Przemysław Janiszewski, absolwent MBA, reprezentujący naszą uczelnię w Akademickich Mistrzostwach Polski w brydżu sportowym, zdobyli srebrny medal w turnieju par.

• 18.03.2019

Zapraszamy na wyjątkowy program szkoleniowy - Akademia negocjacji, budowania relacji i kreowania wartości w biznesie

NAGRODA MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

W 2010 r. Akademia Leona Koźmińskiego została uhonorowana specjalną statuetką Oskara Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Barbary Kudryckiej za spektakularny sukces, jakim było zajęcie 30 miejsca w światowym rankingu studiów magisterskich z zarządzania,opublikowanym przez „Financial Times”.