Jakie studia po maturze? Dzień otwarty w Koźmińskim
25 Marca

JAKIE STUDIA PO MATURZE? Dzień otwarty w Koźmińskim

Maturzystko! Maturzysto! Już w sobotę 25 marca ZAPRASZAMY CIĘ DO UDZIAŁU W DNIU OTWARTYM.

Spotkaj się z nami, poznaj naszych wykładowców, studentów i absolwentów. Dowiedz się więcej o kierunkach, które możesz u nas studiować w języku polskim i angielskim. Doradź się, co do swojego wyboru. Pospaceruj po uczelni w towarzystwie być może przyszłych kolegów. Sprawdź, jak możesz rozwijać swoje pasje.

Opowiemy o tym, jak będą przebiegały Twoje studia, czego się nauczysz, kogo tutaj poznasz, gdzie będziesz pracować, czyli w którym kierunku może rozwinąć się Twoja ścieżka kariery.

Dowiesz się również, co zrobić, by się do nas dostać, jak wyjechać na wymianę studencką oraz jakie stypendia oferujemy kandydatom na start oraz naszym studentom w trakcie studiów.

W programie dnia otwartego:

START: godz. 12:00

• Spotkanie z dziekanami i prodziekanami, którzy krótko opowiedzą o swoich kierunkach,
  • Uczelnia w oczach studentów i absolwentów,
  • O zasadach naboru na studia,
  • Część targowa - spotkanie z kierownikami studiów, którzy odpowiedzą na szczegółowe pytania dotyczące poszczególnych kierunków - od godz. 12:45, Atrium D,
  • Strefa studencka, gdzie studenci postarają się odpowiedzieć na wszystkie Wasze, nawet najtrudniejsze pytania - od godz. 12:45, Atrium D
  • Zwiedzanie uczelni ze studentami w roli przewodników - godz. 13:00 i 13:30
  • Spotkanie z absolwentami sala 123,
  • Konkursy z nagrodami,
  • Do rozdania: vouchery na badanie predyspozycji zawodowych - liczba limitowana,
  • Inne atrakcje, w tym zielone koktajle i popcorn.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować. Link do rejestracji TUTAJ.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Do zobaczenia na Jagiellońskiej 57 :)

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA NA WYDARZENIE
DOŁĄCZ DO NAS!