Pokój matki z dzieckiem i kącik zabaw dla dzieci

08.11.2022

Na naszej uczelni można znaleźć dwa miejsca przyjazne dla dzieci i rodziców – jednym z nich jest pokój matki z dzieckiem, a drugim - kącik zabaw dla dzieci. W pokoju matki z dzieckiem znajduje się miejsce przeznaczone na karmienie, przewijak oraz toaleta. Jest tam również podgrzewacz do butelek. Dzięki temu każda studentka czy pracowniczka-mama, ale także – w zależności od sytuacji – każdy student czy pracownik-tata mają zapewnioną prywatną przestrzeń, by w spokoju i ciszy zająć się dzieckiem.

Kącik zabaw dla dzieci znajduje się w naszej bibliotece. Po prawej stronie od wejścia jest wydzielona strefa zabaw, gdzie dzieci mają do wyboru książki, gry planszowe, klocki oraz rozmaite kolorowanki i kredki. Kącik jest otwarty w godzinach pracy biblioteki. Dokładne godziny można sprawdzić TUTAJ.

Oba miejsca dostępne są dla każdego członka i członkini naszej społeczności i oczywiście, można z nich korzystać bezpłatnie.

Więcej o naszym kampusie TUTAJ