Frontend
19 Września

Dzień otwarty online studiów podyplomowych „Frontend Development z React"

Zapraszamy na bezpłatne, otwarte spotkanie online dla kandydatów na studia podyplomowe „Frontend Development z React” połączone z zajęciami.

Kiedy: 19.09.2022 r., godz. 19:00 Zapisz się, aby otrzymać link do spotkania. Niebawem rozpoczynamy kolejną edycję studiów. Jeśli jesteś zainteresowana/y rozwojem w tym obszarze, chcesz podjąć właściwą decyzję, sprawdzić, czy to studia dla Ciebie - zapraszamy na warsztaty online, na których dokładnie pokażemy, jak prowadzimy zajęcia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Plan spotkania:

19:00-19:10 - Wprowadzenie: nowoczesne technologie frontendu

19:10-20:20-Miniwarsztaty budowania przykładowej aplikacji webowej z wykorzystaniem JS/React 20:20 - Sesja informacyjna o studiach podyplomowych. Informacje o tym, jak się przygotować do studiów "Frontend Development z React - programowanie aplikacji".

Kilka słów o naszych studiach:

Celem studiów jest zapoznanie Państwa z nowoczesnymi technologiami internetowymi w zakresie frontendu. Program studiów jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie korporacji, a także dużych i średnich firm oraz startupów na frontend developerów z głównym naciskiem na znajomość programowania w najgorętszej obecnie bibliotece branżowej czyli React, rozwijanej przez firmę Facebook do tworzenia nowoczesnych i wydajnych aplikacji internetowych. Studia mają charakter warsztatowy, podczas których z pomocą doświadczonego wykładowcy budowane są na żywo aplikacje internetowe (livecoding).

Zapraszam Grzegorz Mazur, kierownik programu

Zarejestruj się. Otrzymasz link do spotkania
Zapisz sie

Trenerzy

Robert Kuliński

Absolwent Politechniki Poznańskiej. Doświadczony programista JavaScript. Pracuje głównie w technologiach webowych. Lubi rozwijać się w najnowszych technologiach i dzielić się już zdobytą wiedzą. Posiada doświadczenie w wielu frameworkach jak React, Angular, Vue, React Native, czy też Django. W projektach IT lubi angażować się w usprawnianie procesów technicznych związanych z usprawnianiem i przyspieszaniem pracy developerskiej w procesie rozwoju aplikacji biznesowych. Prowadzi również warsztaty z tworzenia aplikacji webowych oraz zajęcia na studiach podyplomowych.

Grzegorz Mazur

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz podyplomowych studiów w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (Nowoczesne technologie Webowe i Mobilne) oraz studiów podyplomowych (Android i iOS) na Politechnice Wrocławskiej.

Obecnie pracuje w międzynarodowej firmie świadczącej usługi IT consultingu dla międzynarodowych klientów. Wcześniej pracował także w projektach IT dla branży lotniczej, edukacyjnej i w mniejszych firmach softwarowych . Ma doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i praktycznym szkoleniu ludzi dorosłych. Prowadzi szkolenia dla osób dorosłych od 2012 roku (w tym w IT od 2014 roku). Pasjonuje się budowaniem projektów szkoleniowych IT uczących praktycznych umiejętności IT w celu podniesienia kwalifikacji lub przebranżowienia się. Od 2017 w ramach samych informatycznych studiów podyplomowych w różnych miastach przeszkolił ponad 300 osób.

Obszary jego zainteresowań to: budowa aplikacji webowych, mobilnych, testowanie oprogramowania i kontrola wersji. Zwolennik wykorzystywania używanych obecnie w firmach aplikacji i narzędzi IT również w celach szkoleniowych.

Koordynator spotkania
Monika Kasprzyk