Wesprzyj nas
Strona główna
EMISJE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH, emisja akcji, emisja obligacji, jak emitować obligacje, jak emitować akcje

Emisje papierów wartościowych

Poziom
Kursy i szkolenia
1 dzień
Uzyskany tytuł
Świadectwo ukończenia szkolenia
Tryb
Tryb stacjonarny,
W weekend
Termin szkolenia
02.03.2024

O kursie

Szkolenie realizowane jest w ramach  zintegrowanego systemu nauczania finansów, w związku z tym zajęcia odbywają się z grupą uczestników studiów podyplomowych z obszaru finanse.

Dajemy Państwu możliwość realizacji własnej ścieżki edukacyjnej poprzez uczestniczenie w wybranych modułach szkoleniowych i uzyskania certyfikatu ukończenia szkolenia. Jesteśmy online ready.

• Prywatne emisje akcji
  • Publiczne emisje akcji – pierwsze (IPO) i kolejne, sezonowe
  • Koszty emisji akcji na głównych rynkach kapitałowych i w Polsce
  • Publiczne, prywatne oraz zamknięte emisje obligacji – kierowane do kwalifikowanych inwestorów
  • Emisje obligacji zamiennych i instrumentów hybrydowych
figury

Organizacja zajęć

Czas trwania:

• 1 dzień (8 h dydaktycznych)*
  • w godz. 8.45-15.45

* jedna godzina dydaktyczna= 45 minut

• 02.03.2024 - stacjonarnie

Trener szkolenia

dr Mieczysław Grudziński

Łączy naukę i dydaktykę z praktyką – autor pierwszych w Polsce publicznych ofert akcji na GPW w Warszawie, negocjator kilkunastu akwizycji kapitałowych z udziałem polskich spółek i międzynarodowych korporacji, partner firmy doradczej, członek rad nadzorczych spółek publicznych i prywatnych, niezależny ekspert w dziedzinie finansów. Opublikował kilka podręczników i kilkaset artykułów. Specjalizuje się w finansach korporacyjnych i rynkach kapitałowych. Wykłada finanse w programach AMP i EMBA Akademii Leona Koźmińskiego, na Uniwersytecie Warszawskim i Łódzkim. Wykładowca paru amerykańskich uniwersytetów – w latach 2011-2014 zatrudniony jako Adjunct Professor w College of Business University of Illinois, gdzie przez 20 lat wykładał finanse i projekty doradcze; kilkanaście lat wykładał finanse w programie EMBA University of Maryland i Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie aktualnie wykłada finanse w programie MBA Uniwersytetu Łódzkiego i Minot State University. Prowadzi szkolenia dla wielu firm i instytucji, m. in. dla Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej w Luksemburgu (w latach 2015-2017). Za swoje wykłady otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Zasady naboru

UZYSKANIE PODSTAWOWYCH INFORMACJI

Prosimy o zapoznanie się z opisem interesującego Państwa kierunku  i sprawdzenie  zasad naboru.

REJESTRACJA

Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Rekrutacja online

Prosimy oczekiwać na kontakt mailowy opiekuna szkolenia lub kursu.

Adamowicz-Sikora Edyta KEBS
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Edyta Adamowicz-Sikora

* Oferowana zniżka nie kumuluje się z innymi ewentualnymi rabatami

Tabela opłat
Cena szkolenia 600 zł brutto (zw. z VAT)
Cena szkolenia dla studentów i absolwentów studiów I, II stopnia, studiów podyplomowych i MBA w ALK 540 zł brutto (zw. z VAT) *

Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online.

Po zarejestrowaniu się na szkolenie każdy z kandydatów otrzyma mailowo INDYWIDUALNY NUMER KONTA do dokonania płatności za szkolenie.

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o kontakt z Panią Agnieszką Fabiańską e-mail agaf@kozminski.edu.pl