Early Bird MBA 2021

Early Bird

Tylko do 15 czerwca

Trwa promocja Early Bird na studia MBA

Do 15 czerwca 2021 r. zapisz się na studia MBA*, dostarcz nam komplet dokumentów, wpłać opłatę za postępowanie rekrutacyjne i otrzymaj rabat 1000 zł na studia.

Wypełniając formularz w polu „kod rabatowy” wystarczy wpisać: EarlyBird

Rabat łączy się ze zniżką dla absolwentów i zniżką za jednorazową płatność.

Wybierz studia

• Promocja „Early Bird" obowiązuje na studia MBA i trwa do dnia 15.06.2021 r.
  • W celu skorzystania z promocji "Early Bird" należy w terminie 15.06.2021 zarejestrować się na studia (tj. wypełnić formularz on line dostępny na stronie danego kierunku, wpłacić opłatę za postępowanie kwalifikacyjne i dostarczyć komplet dokumentów).
  • W formularzu zgłoszeniowym w polu kod rabatowy należy wpisać kod: EARLYBIRD
  • Rabat zostanie naliczony od kwoty "opłata za studia" pod warunkiem uruchomienia kierunku w semestrze zimowym 2021/22 oraz  pozytywnego wyniku postępowania kwalifikacyjnego na studia.
  • Rabat nie dotyczy opłaty za postępowanie kwalifikacyjne.
  • Rabat łączy się ze zniżką absolwencką lub zniżką za jednorazową płatność.

*promocja dotyczy studiów, rozpoczynających się w październiku 2021 r.

Dlaczego studia MBA w Kozmińskim?

Jakość naszych programnów jest potwierdzana przez międzynarodowe certyfikaty i akredytacje: AACSB, EQUIS i AMBA.

Są to tak zwane trzy korony akredytacyjne, o których zdobycie ubiegają się najlepsze szkoły biznesu. Na świecie jest tylko 99 uczelni (mniej niż 1% wszystkich szkół wyższych), które posiadają te trzy akredytacje. Takie wyróżnienie zobowiązuje i nakłada na nas obowiązek ciągłego doskonalenia się. Dzięki temu pracodawcy zatrudniający absolwentów uczelni, która otrzymała tej klasy akredytacje, mają pewność, że kandydaci posiadają gruntowną wiedzę i umiejętności pozwalające skutecznie realizować powierzone zadania.

• EQUIS
  • AMBA
  • AACSB

Naszym kolejnym wyróżnikiem są wysokie pozycje w rankingach szkół wyższych. Znajdujemy się na wysokim miejscu w rankingu European Business School dziennika Financial Times. Nasz program Executive MBA jest również rankingowany przez Financial Times jako jedyny MBA z Polski.

Nieprzerwanie od początku istnienia Uczelni  lat jesteśmy na pozycji nr 1 w krajowym rankingu „Perspektyw”.

AMBA
EQUIS logo