Zwycięstwo studentów i studentek Akademii Leona Koźmińskiego w Turnieju Debat Oksfordzkich 2024

21.06.2024

Zespół „Lwy Dyplomacji” z Akademii Leona Koźmińskiego zdobyły pierwsze miejsce w XI edycji Turnieju Debat Oksfordzkich. W zmaganiach udział wzięło osiem drużyn z różnych uczelni. Akademię reprezentowali Julia Dawidowska, Dominika Budek, Kamila Senecka i Piotr Filipek-Kazimierczak.

Turniej Debat Oksfordzkich to platforma do rozwijania umiejętności debatowania oraz krytycznego myślenia wśród studentów. Poza rywalizacją, wydarzenie jest również okazją do nawiązywania nowych znajomości i wymiany doświadczeń między uczestnikami z różnych środowisk akademickich. Studenci Akademii Leona Koźmińskiego wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami debatowania, zdobywając pierwsze miejsce wśród ośmiu rywalizujących zespołów.

Zespół uczelni składa serdecznie gratulacje!

Czytaj także