"Złoty Wiek" prof. Marcina Piątkowskiego w nowym formacie

07.04.2025

Wielu studentów, absolwentów oraz sympatyków Akademii Leona Koźmińskiego zna już książkę prof. Marcina Piątkowskiego pt. „Złoty Wiek. Jak Polska została europejskim liderem wzrostu i jaka czeka ją przyszłość”. Dziś ta cenna publikacja zyskuje nowy format – audiobooka.

Dzięki współpracy Wydawnictwa Prześwity oraz Fundacji Roberta Dobrzyckiego, słuchacze mają możliwość zapoznania się z historią polskiej gospodarki – od transformacji do roli lidera wzrostu w Europie. Książka, dostępna już w formie audiobooka, przedstawia opowieść opartą na rzetelnych danych, analizach oraz osobistych doświadczeniach prof. Piątkowskiego z pracy w międzynarodowych instytucjach.

To doskonała okazja, by w przystępny sposób poznać kluczowe procesy gospodarcze, które mają wpływ na naszą rzeczywistość. Zrozumienie tych procesów jest fundamentem odpowiedzialnego działania w biznesie, polityce i społeczeństwie.   Zachęcamy do słuchania!

🎧 Audiobook dostępny na https://mtbiznes.pl/przeswity/produkt/zloty-wiek-audiodownload

Czytaj także