Zapraszamy na nasze licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

26.01.2022

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagra już 30 raz. W ramach wsparcia tej szlachetnej akcji zorganizowaliśmy trzy licytacje, z których cały dochód zasili konto Orkiestry. 

Do wylicytowania są nasze dwa atrakcyjne szkolenia-warsztaty:

„Inteligencja emocjonalna w praktyce” Podczas dwudniowych warsztatów uczestnicy dyskutują o strategii radzenia sobie z silnymi emocjami oraz w ramach dzielenia się doświadczeniem wypracowują skuteczne sposoby wychodzenia z nadmiernego emocjonalnego pobudzenia w warunkach zawodowych. 

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/inteligencja-emocjonalna-w-praktyce-w-kozminskim-11749337903

Więcej informacji o szkoleniu

„Delegowanie – Feedback – Feedforward” Ten coachingowy warsztat to sposób na poukładanie sobie intuicyjnej wiedzy, miejsce na zadanie nurtujących pytań, solidne przećwiczenie umiejętności związanych z rozwojem indywidualnym pracownika i z budowaniem zespołów. 

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/szkolenie-delegowanie-feedback-feedforward-11749323208

Więcej informacji o szkoleniu

Licytować możecie również obraz ,,Baldachim mchu” naszej studentki prawa, Pani Aleksandry Knap oraz Pana Kamila Dobrzyńskiego, naszego absolwenta.

Obraz był prezentowany podczas wystawy „Islandia - zimowe lato” w Centrum Praskie Koneser. Artyści Canvas Bohomaz zainspirowani magią kolorów i czarem dziewiczej przyrody przenieśli islandzki krajobraz na płótno, aby przedstawić szerokiemu gronu odbiorców magię, którą skrywa wyspa. W ich dziełach można dostrzec fascynację potęgą islandzkiej Matki Natury. Spektakularne wodospady, wyrzeźbione klify, majestatyczne lodowce i wulkany to Kraina Lodu i Ognia. Wszechogarniającą zieleń mchów, błękit oceanów, wodospadów, a także kolory zorzy mogą zagościć w Twoim wnętrzu. Obraz o wymiarach 50x70 cm oprawiony w białe ramy.

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/obraz-autorstwa-a-knap-oraz-k-dobrzynskiego-11759280383

Więcej informacji o wystawie

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Czytaj także