Za nami wiosenne Targi Pracy i Praktyk

22.03.2023

Targi Pracy i Praktyk organizowane przez Biuro Karier i Współpracy z Otoczeniem Akademii Leona Koźmińskiego to wydarzenie, na które z niecierpliwością czeka cała studencka społeczność oraz partnerskie firmy, decydujące się na zaprezentowanie swojej oferty rekrutacyjnej. Za nami tegoroczna, wiosenna edycja!

Wiosenna edycja Targów Pracy i Praktyk odbyła się w naszej przestrzeni w dniach 14-15 marca 2023 r. Jak zwykle było to wydarzenie zorganizowane z ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Przez dwa dni gościliśmy przedstawicieli 29 firm i instytucji. Nie zabrakło inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń, jak i aplikacji na stanowiska ogłaszane przez pracodawców.

  • 14 marca byli z nami: Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy, British American Tobacco, CHEP, Deloitte, Ferrero Polska Management Services, J.P. Morgan, Japan Tobacco International, LM PAY, Marsh, Mondelez International, Point72 Poland, Puls Biznesu, RSM Poland oraz Sii.
  • 15 marca z kolei dołączyli do nas: BDO, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, ING Hubs Poland, L'Oréal , Management Solutions, Mars, MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy, Peek & Cloppenburg, Philip Morris, Restaurant Brands International, SC Johnson, T-Mobile, Unibail-Rodamco-Westfield, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz część firm znanych z pierwszego dnia (Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy, CHEP, Ferrero Polska Management Services, Puls Biznesu).

Przed rozpoczęciem Targów Pracy i Praktyk, studenci mogli liczyć na wsparcie w przygotowaniu do wydarzenia. Z myślą o nich, przygotowane zostały dwa tematyczne spotkania „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne w praktyce, czyli jak powiedzieć to, na czym nam zależy" (w jęz. polskim) oraz „Jak efektywnie przygotować się do Targów Pracy i Praktyk” (w jęz. polskim i angielskim).

Dwa intensywne dni targów to jednak nie wszystko! Przed nami wizyty studyjne organizowane dla naszych studentówOdbędą się one w siedzibie Marsh, MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy , Point72, RSM Poland oraz T-Mobile. Z kolei na terenie ALK prezentacje o firmie przeprowadzą J.P. Morgan, Japan Tobacco International oraz Restaurant Brands International. Wszystkie spotkania z tej serii mają na celu zapoznanie studentów ze specyfiką pracy w danej branży czy dziale.

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, zarówno Uczelni jak i Biura Karier by nie przegapić nadchodzących wydarzeń!

Do zobaczenia!

Czytaj także