Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu: „I Ty możesz zostać milionerem. Poradnik licealisty – jak zarabiać, oszczędzać, inwestować. Nagroda Santander Universidades dla uczniów szkół ponadpodstawowych”. Poznajcie laureautów i ich prace.

19.04.2021

W konkursie zorganizowanym wspólnie z Santander Universidades licealiści pokazywali swoje sposoby na zarabianie, oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy. Podjęcie werdyktu nie było łatwe, ponieważ wpłynęło do nas 55 zgłoszeń i wszystkie prace były bardzo ciekawe. Uczestnicy wybierali różne formy – od podcastów i video, poprzez infografiki, po prezentacje w Power Point lub eseje.

Po długim namyśle jury udało się wytypować zwycięzców. Przedstawiamy listę nagrodzonych osób oraz ich prace. Po kliknięciu na imię i nazwisko danej osoby możecie zapoznać się z jej pracą.

1. miejsce i nagrodę 3000 zł otrzymuje Nina Dmochowska. 2. miejsce i nagroda 2500 zł otrzymuje Błażej Mielnik.  3. miejsce i kwota 2000 zł otrzymuje Zoia Romas

Wyróżnienia otrzymuje 6 osób:

Wybór wyróżnionych osób był na tyle trudny, że zdecydowaliśmy się wyróżnić 6 zamiast 5 osób.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów oraz dalszego rozwijania swojej pasji do finansów oraz umiejętności zarabiania, oszczędzania i inwestowania!  

Czytaj także