XIX Edycja konkursu Project Master – rywalizacja o najlepszą pracę z zarządzania projektami

07.06.2024

Akademia Leona Koźmińskiego wspiera XIX Edycję konkursu Project Master, który corocznie gromadzi pasjonatów zarządzania projektami. Konkurs jest otwarty dla prac dyplomowych, podyplomowych oraz doktoranckich, a jego głównym celem jest promowanie nowoczesnych metod i technik w tej dziedzinie. Zgłoszenia można przesyłać od 1 czerwca do 4 października 2024 roku przez oficjalną stronę konkursu.

Zaangażowanie Akademii w to przedsięwzięcie podkreśla jej misję kształcenia liderów przyszłości, którzy będą wykorzystywać zdobytą wiedzę do efektywnego zarządzania projektami w różnych sektorach gospodarki. Finał konkursu zaplanowano na 13 listopada 2024 roku w trakcie Seminarium Project Management Edukacja, które odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wydarzenie to jest nie tylko okazją do prezentacji najlepszych prac, ale również platformą do wymiany doświadczeń między naukowcami, studentami oraz profesjonalistami branży.

Projekty oceniane będą przez jury składające się z ekspertów zarówno akademickich, jak i biznesowych, co gwarantuje rzetelność i profesjonalizm oceny. Laureaci konkursu mogą liczyć na cenne nagrody, które przyczynią się do dalszego rozwoju ich akademickiej i profesjonalnej kariery. Więcej szczegółów, w tym regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy, znajduje się na stronie internetowej konkursu oraz na profilu Facebook.

Czytaj także