Wręczenie nagród wybitnym absolwentom Koźmińskiego

06.12.2020

5 grudnia 2020 odbyło się kameralne spotkanie z najlepszymi absolwentami Koźmińskiego. Rektor naszej uczelni prof. Grzegorz Mazurek oraz Dziekani - prof. Mariola Ciszewska-Mlinarič, prof. Jacek Tomkiewicz i prof. Robert Zieliński wręczyli nagrody wybitnym absolwentom naszej uczelni. 

Nagrodzeni absolwenci:

  • Za najlepsze prace magisterskie nagrody otrzymali: Karolina Małetka, Karol Radzik i Shalva Tandilashvili.
  • Za najwyższą średnią: Kamila Macierzyńska i Zofia Kreczmańska.
  • Statuetki „Laur Koźmińskiego” za znakomite osiągnięcia podczas studiów otrzymały trzy absolwentki prawa: Ewa Jędrzejowska, Angelika Skarbowska i Paulina Sochań.
  • Podziękowania za zaangażowanie w pracę w Samorządzie Studenckim przyjęli Mateusz Brzozowski i Miłosz Zięba.

Rektor dziękował również za opiekę promotorską nad wyróżnionymi pracami obecnej na spotkaniu dr Jolancie Tkaczyk i nieobecnemu prof. Łukaszowi Kozłowskiemu.

Serdecznie gratulujemy i jesteśmy z Was dumni!

Zdjęcia z uroczystości dostępne są tutaj.

Wręczenie nagród wybitnym absolwentom Koźmińskiego
Wręczenie nagród wybitnym absolwentom Koźmińskiego

Czytaj także