5 grudnia 2020 odbyło się kameralne spotkanie z najlepszymi absolwentami Koźmińskiego. Rektor naszej uczelni prof. Grzegorz Mazurek oraz Dziekani - prof. Mariola Ciszewska-Mlinarič, prof. Jacek Tomkiewicz i prof. Robert Zieliński wręczyli nagrody wybitnym absolwentom naszej uczelni.
Nagrodzeni absolwenci:
- Za najlepsze prace magisterskie nagrody otrzymali: Karolina Małetka, Karol Radzik i Shalva Tandilashvili.
- Za najwyższą średnią: Kamila Macierzyńska i Zofia Kreczmańska.
- Statuetki „Laur Koźmińskiego” za znakomite osiągnięcia podczas studiów otrzymały trzy absolwentki prawa: Ewa Jędrzejowska, Angelika Skarbowska i Paulina Sochań.
- Podziękowania za zaangażowanie w pracę w Samorządzie Studenckim przyjęli Mateusz Brzozowski i Miłosz Zięba.
Rektor dziękował również za opiekę promotorską nad wyróżnionymi pracami obecnej na spotkaniu dr Jolancie Tkaczyk i nieobecnemu prof. Łukaszowi Kozłowskiemu.
Serdecznie gratulujemy i jesteśmy z Was dumni!
Zdjęcia z uroczystości dostępne są tutaj.