W Akademii Leona Koźmińskiego odbyła się wielka, a zarazem symboliczna uroczystość wręczenia dyplomów habilitacyjnych i doktorskich oraz ślubowania doktorantów.
Podczas wydarzenia swoje sukcesy naukowe celebrowało wiele osób. Wręczone zostały 2 stopnie habilitacyjne, 7 doktoratów w dziedzinie finansów i ekonomii, 7 doktoratów w dziedzinie zarządzania oraz 13 doktoratów w dziedzinie prawa. W murach uczelni przywitanych zostało także 9 nowych doktorantów.
Nauka jest w Was. Nie jest natomiast celem do osiągnięcia – podkreślił prof. Grzegorz Mazurek, wskazując jak ważny jest ciągły rozwój naukowy.
Wykład graduacyjny poświęcony postrzeganiu sukcesu akademickiego wygłosił prof. Tomasz Olejniczak.