Szanowni Państwo,
w dniach 12-14 listopada br. wszystkie zajęcia i konsultacje dydaktyczne na niestacjonarnych studiach wyższych odbędą się w trybie zdalnym (za pośrednictwem platformy MS Teams).
Zmiana trybu zostaje wprowadzona na prośbę studentów. Tryb realizacji zajęć dydaktycznych na studiach podyplomowych - we wskazanym powyżej terminie - nie ulega zmianie.
Rektor
prof. dr hab. Grzegorz Mazurek