Studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego - praktyczny wymiar inspiracji do zmian

20.09.2023

Dr Piotr Pilch z Katedry Nauk Społecznych wraz z Biurem Współpracy z Absolwentami, zapytali absolwentów studiów podyplomowych o ich doświadczenia kontaktu z uczelnią i satysfakcję z obranej ścieżki rozwoju. Zaproszenie do wypełnienia ankiety (typu puls check) noszącej tytuł „15 pytań na 30-lecie” przyjęło 525 osób.

Zdecydowana większość absolwentów – aż 90 proc. – jest zadowolona ze zrealizowanego programu studiów podyplomowych. Niemal tyle samo (85 proc.) podjęłoby ponownie taką samą decyzję o wyborze uczelni.  

Opinie absolwentów najlepiej świadczą o jakości kształcenia oraz praktycznym wymiarze zajęć. W przeprowadzonym badaniu, aż 8 na 10 absolwentów jednoznacznie potwierdziło, że zyskało poczucie merytorycznego rozwoju, a zdobyte umiejętności i wiedzę wykorzystało w pracy zawodowej. 6 na 10 zaznaczyło także wagę pozytywnych relacji nawiązanych z innymi uczestnikami zajęć, a 4 na 10 kontaktów zawodowych.

Absolwenci potwierdzają, że studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego to:

  • inspiracja do zmiany pracy,
  • motor wzrostu wynagrodzenia
  • nieoceniona wartość w staraniach o awans

Wielkie podziękowania kierowane są do wszystkich absolwentów, którzy wzięli udział w jubileuszowej ankiecie.

Jedocześnie informujemy, że rekrutacja na wybrane kierunki studiów podyplomowych została przedłużona. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą na stronie.

 

Czytaj także