Studenci Akademii Leona Koźmińskiego z sukcesami w konkursie Urzędu Ochrony Danych Osobowych

04.06.2024

Komisja konkursowa złożona z ekspertów z Urzędu Ochrony Danych Osobowych, specjalistów z Krajowej Izby Radców Prawnych oraz z kancelarii Kobylańska Lewoszewski Mednis sp. j. po raz XII wyłoniła laureatów w konkursie na esej dla studentów prawa i administracji. Tym razem studenci pochylili się nad niezwykle istotną w dzisiejszych czasach tematyką przetwarzania danych przez sztuczną inteligencję. Tematem kazusu było „Sprawdzanie predyspozycji studentów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji”.

W ramach konkursu, który co roku przyciąga najzdolniejszych studentów z całej Polski, Marta Kost, studentka Akademii Leona Koźmińskiego, zajęła II miejsce. Trójka studentów Akademii – Mateusz Wawrzeńczuk, Magda Kacprzak-Waśkowska, oraz wspomniana już wcześniej Marta Kost, zdobyła także nagrody specjalne. Obejmują one udział w programie szkoleniowym w Urzędzie Ochrony Danych Osobowych, co jest nie tylko prestiżowym wyróżnieniem, ale także szansą na zdobycie unikatowych doświadczeń w dziedzinie ochrony danych osobowych.

Ceremonia wręczenia dyplomów i nagród w konkursie odbędzie się podczas konferencji na Uniwersytecie Warszawskim.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

Czytaj także