W dniach 13-15 listopada 2020 w Szczyrku odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach. Naszą Akademię reprezentowało osiem osób.
Reprezentacja ALK zdobyła następujące medale:
- 1 miejsce klasyfikacja generalna
- 1 miejsce turniej drużynowy
- 1 miejsce turniej indywidualny Mikołaj Tomczyk
- 2 miejsce turniej indywidualny Igor Janik
- 3 miejsce turniej indywidualny Oliwia Kiołbasa
Gratulujemy!
Trenerem naszej drużyny jest Jarosław Kostrzewa.