Podcast "Kowale Biznesu" z udziałem Rektora Akademii Leona Koźmińskiego już dostępny!

13.06.2024

W najnowszym odcinku podcastu "Kowale Biznesu" gościem specjalnym jest prof. Grzegorz Mazurek, Rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Podcast, prowadzony przez Witolda i Tomasza Kowalskich, znanego duetu biznesowego ojca i syna, zapewnia unikalne spojrzenie na kwestie zarządzania w nowoczesnym świecie biznesu.

Rozmowa z prof. Mazurkiem dotyczy m.in. roli inteligencji emocjonalnej, krytycznego myślenia oraz kreatywności w kształtowaniu liderów przyszłości, a także sposobów, w jakie Akademia Leona Koźmińskiego integruje te elementy w swoim programie nauczania. Rektor omawia kluczowe aspekty, które mogą przekonać przyszłych studentów do wyboru uczelni, wyróżniając programy skoncentrowane na nowoczesnych metodach dydaktycznych oraz praktyczny wymiar współpracy nauki z biznesem.

Dodatkowo, w odcinku poruszone zostały tematy transformacji cyfrowych w biznesie, wskazując na znaczące studia przypadku oraz wpływ sztucznej inteligencji na marketing. Dyskusja rozwinęła się także wokół osobistych doświadczeń Rektora, w tym lekcji, które wyniósł z interakcji z młodszym pokoleniem, oraz roli mentorów w jego karierze.

Podcast został nagrany w przyjaznej, niemal domowej atmosferze, gdzie nieformalne rozmowy przeplatały się z grą w bilard. Odcinek "Kowale Biznesu" z udziałem prof. Grzegorza Mazurka już teraz można znaleźć na LinkedInie projektu oraz między innymi na Youtubie.

Czytaj także