Nasi studenci i pracownicy mogą korzystać z doraźnego wsparcia Biura ds. Dobrostanu oraz konsultacji z psychologami Instytutu Psychoterapii Mindmed.

14.01.2022
Logotypy power

 

Odczuwasz trudności, z którymi nie umiesz sobie poradzić? Emocje, które Cię przerastają? A może szukasz sposobu na realizację siebie?

Nasza uczelnia dba o dobrostan społeczności akademickiej, która ma możliwość uzyskania doraźnego wsparcia w bieżącym funkcjonowaniu, a także pomocy psychologicznej i psychiatrycznej. Wszystkie konsultacje są bezpłatne i poufne. 

Pierwszą formą pomocy są konsultacje z pracownikami Biura ds. Dobrostanu/Wellbeing Office. Marzena Indra i Michał Godlewski oferują konsultacje lub doradztwo w celu ustalenia potrzeb danej osoby i sposobów ich wspierania. Jeśli potrzebujecie pomocy, możecie kontaktować się z nimi mailowo, przez Microsoft Teams lub umówić się na spotkanie na uczelni.

Marzena Indra:

tel. 600 328 934, marzena.indra@kozminski.edu.pl

Michał Godlewski:

tel. 538 510 074, mgodlewski@kozminski.edu.pl

Biuro ds. Dobrostanu zapewnia również dostęp do konsultacji psychoterapeutycznych i psychiatrycznych przy współpracy z Instytutem Psychoterapii Mindmed w ramach projektu "Dostępna-Otwarta-Kreatywna. ALK uczelnią równych szans”.

W ramach tej formy wsparcia możecie liczyć na trzy bezpłatne konsultacje w formie video lub stacjonarnie w Warszawie oraz odbyć je do końca czerwca 2022 r.  

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Więcej informacji o konsultacjach w Mindmed

Zobaczcie poniżej film, na którym Marzena i Michał opowiadają o wsparciu psychologicznym dla naszej społeczności: 

Czytaj także