Międzynarodowi studenci rozpoczęli semestr letni w Akademii Leona Koźmińskiego

03.03.2025

19 lutego 2025 roku zespół Akademii Leona Koźmińskiego oficjalnie powitał studentów, którzy przyjechali na wymianę międzynarodową w ramach semestru letniego roku akademickiego 2024/2025.

Podczas Welcome Day uczestnicy mieli okazję zapoznać się z uczelnią oraz jej działalnością. Program obejmował prezentacje administracyjne, a także zwiedzanie kampusu, które pozwoliło studentom lepiej poznać infrastrukturę akademicką. Szczególną uwagę poświęcono również inicjatywie EUonAIR, przedstawiając jej główne założenia i korzyści wynikające z udziału w tym europejskim projekcie.

Aby ułatwić integrację i przybliżyć międzynarodowym studentom życie akademickie, Kozminski International Society zorganizowało wydarzenia kulturalne, umożliwiające nawiązanie nowych znajomości i doświadczenie uczelnianej atmosfery.

W semestrze wiosennym Akademia Leona Koźmińskiego gości studentów z renomowanych uczelni, takich jak Singapore Management University, Charles III University of Madrid – School of Law and Social Sciences oraz University Institute of Lisbon ISCTE.

 

Czytaj także