We wtorek 5.04.2022 drużyna Koźmiński Basketball Team po raz kolejny udowodniła swoje umiejętności.
Pomimo absencji kilku kluczowych zawodników, zespół udowodnił swój wysoki poziom gry. Dzięki świetnej grze od początku spotkania, trener mógł pozwolić sobie na testowanie różnych ustawień oraz dać więcej czasu zawodnikom z ławki rezerwowej oraz dać szasnę nowym zawodnikom. Każdy z zawodników pokazał się z najlepszej strony, potwierdzając tym samym topowy poziom całej drużyny.
Z bilansem 8-0 ALK jest już krok od zdobycia Mistrzostwa Warszawy.
W najbliższy poniedziałek (11.04.2022) drużyna zagra z Uczelnią Łazarskiego, na który serdecznie zapraszamy.