Konkurs CFO Roku 2024 pod patronatem Akademii Leona Koźmińskiego

20.06.2024

Misją Konkursu CFO Roku jest wyeksponowanie i uhonorowanie wybitnych polskich dyrektorów i dyrektorek finansowych oraz rekomendowanie najlepszych praktyk zarządzania finansami dla rozwoju biznesu w Polsce. Tytuł CFO Roku jest przyznawany za wybitne kompetencje, wysokiej jakości partnerstwo biznesowe, zrealizowanie projektu lub innego działania, które wymiernie wpłynęło na sytuację biznesową firmy i jej możliwości rozwoju, jej płynność finansową, rentowność.

Rokrocznie CFO Roku jest wyłaniany w wyniku głosowania Jury pod przewodnictwem Bartosza Radziszewskiego. W tegorocznym zespole jurorskim zasiądzie m.in. prof. Franjo Mlinarič z Katedry Finansów Akademii Leona Koźmińskiego. Udział w jury przez patronat Akademii Leona Koźmińskiego nad konkursem podkreślają zaangażowanie uczelni w obszar nowoczesnych finansów oraz w kształtowanie liderów, którzy stawiają czoła nadchodzącym, ekonomicznym wyzwaniom.

Finał konkursu CFO Roku 2024 odbędzie się 27 września na Giełdzie Papierów Wartościowych w centrum Warszawy. Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, w której udział wezmą przedstawiciele wiodących firm oraz instytucji finansowych.

Szczegóły dotyczące konkursu, kryteriów oceny oraz panelu jurorów są dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia www.cforoku.pl, gdzie zainteresowani mogą również znaleźć informacje na temat zgłoszeń i procesu selekcji.

Czytaj także