Szanowni Państwo.
Z uwagi na utrzymanie ograniczeń wprowadzonych przez rząd w zakresie kształcenia na uczelniach wyższych oraz wprowadzenie innych ograniczeń związanych z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce tryb zdalny prowadzenia zajęć dydaktycznych zostaje przedłużony do dnia 31 stycznia 2021 r.
Rektor Prof. dr hab. Grzegorz Mazurek