Komunikat Rektora w sprawie przedłużenia zajęć zdalnych

06.11.2020

Szanowni Państwo.   Pogarszająca się sytuacja epidemiczna w Polsce oraz wprowadzane przez rząd coraz to nowsze ograniczenia powodują konieczność kontynuowania kształcenia zdalnego. Warszawa nadal objęta jest przepisami ustanawiającymi na jej terenie tzw. czerwoną strefę, gdzie obowiązuje zakaz prowadzenia zajęć na uczelniach wyższych w formie stacjonarnej. Z uwagi na rządowe ograniczenia oraz w celu  zapewnienia wszystkim członkom społeczności akademickiej bezpiecznej realizacji procesu kształcenia, tryb zdalny prowadzenia zajęć zostaje przedłużony do 30 listopada 2020 r.   Jednocześnie planujemy powrót do prowadzenia kształcenia stacjonarnego oraz hybrydowego, jak tylko pozwoli na to sytuacja epidemiczna. Podobnie, w razie złagodzenia rządowych ograniczeń, zostanie przywrócona możliwość korzystania ze wszystkich zasobów kampusu ALK.   Rektor prof. dr hab. Grzegorz Mazurek

Czytaj także