Szanowni Państwo,
z uwagi na utrzymanie ograniczeń wprowadzonych przez rząd w zakresie kształcenia na uczelniach wyższych oraz wprowadzenie innych ograniczeń związanych z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce tryb zdalny prowadzenia zajęć dydaktycznych zostaje przedłużony do dnia 1 kwietnia 2021 r. Jednocześnie w przypadku poprawy sytuacji epidemicznej oraz łagodzenia ograniczeń rządowych planowane jest stopniowe przywracanie zajęć stacjonarnych oraz hybrydowych.
prof. dr hab. Grzegorz Mazurek Rektor