III Forum Prawne UE-Partnerstwo Wschodnie pod patronatem Akademii Leona Koźmińskiego

21.05.2024

III Forum Prawne UE-Partnerstwo Wschodnie, wspierane przez Akademię Leona Koźmińskiego, ugruntowało swoją pozycję jako jedno z kluczowych wydarzeń na międzynarodowej scenie prawniczej. Wydarzenie corocznie przyciągające prawników oraz ekspertów z różnych krajów i ma na celu promowanie wiedzy i najlepszych praktyk prawnych z obszaru ESG (Environmental, Social, and Governance), kluczowego dla dzisiejszych firm i organizacji.

Podczas dwudniowego wydarzenia, uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w panelach dyskusyjnych, warsztatach i sesjach Q&A. Pierwszy dzień poświęcony będzie kompleksowym aspektom handlu międzynarodowego i jego wpływu na globalne regulacje prawne. Drugi dzień skupi się na innowacyjnych strategiach zarządzania kapitałem ludzkim kluczowych dla rozwoju nowoczesnych kancelarii prawnych. Akademia Leona Koźmińskiego, jako patron wydarzenia, zapewnia wsparcie merytoryczne oraz organizacyjne, włączając w to zaplecze dla sesji networkingowych. 

Na zakończenie forum, organizowane będą dwie specjalne sesje: Wieczorna Gala Dinner oraz mniej formalne spotkanie kończące forum, które zapewnią doskonałe warunki do nieformalnych rozmów i dalszej wymiany poglądów.

Dodatkowo, w tym roku forum zyska wyjątkowe znaczenie, jako platforma do dyskusji na temat wpływu najnowszych zmian prawnych w Unii Europejskiej oraz krajach Partnerstwa Wschodniego. Prezentacje i debaty prowadzone przez renomowanych prawników i akademików pozwolą na głębsze zrozumienie dynamiki prawnej kształtującej Europę Wschodnią i jej stosunki z UE.

Więcej informacji na stronie.

Czytaj także