Historia sukcesu naszego absolwenta, czyli Filip Sobel i Staffly

01.06.2023

Premiera wyjątkowego ebooka! Filip Sobel, absolwent Akademii Leona Koźmińskiego, podzielił się swoimi doświadczeniami, jak w wieku 23 lat stworzył startup, który pozyskał miliony od inwestorów, posiada wielu płacących klientów, a sam produkt - testy osobowości w rekrutacji - cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 

Filip Sobel dzieli się swoją historią w ebooku dostępnym od dziś na stronie www.filipsobel.pl. Co ciekawe, wspomina edukację w Akademii Leona Koźmińskiego i pierwsze pomysły na własny biznes, nachodzące go podczas zajęć. W ebooku można znaleźć autentyczne e-maile, zdjęcia oraz pierwszy pitch deck startupu Staffly. Jest to nie tylko fascynująca opowieść o rozwoju firmy, ale również doskonała lekcja dla wszystkich ambitnych przedsiębiorców.

Ebook składa się z trzech części:

  • "Od pomysłu do finansowania - case study startupu Staffly" - droga, jaką młody przedsiębiorca musiał przejść, aby zdobyć finansowanie i rozwinąć swój produkt. Czytelnicy mają okazję poznać kulisy procesu pozyskiwania inwestorów oraz wyzwań, z jakimi musiał się zmierzyć.
  • "Pierwszy pitch-deck, który zapewnił mi skuteczny rozwój produktu" -  dokument, który młody przedsiębiorca wykorzystał do przekonania potencjalnych inwestorów do włączenia się w jego startup. Czytelnicy mogą zobaczyć wykorzystane prezentacje i sposób przedstawiania produktu - a co za tym idzie, argumenty, które przemówiły za jego sukcesem.
  • "Konkretne rady ekspertów, którzy osiągnęli sukces w swojej dziedzinie - zebrane przez autora wskazówki od doświadczonych ekspertów, którzy odnieśli sukces w różnych dziedzinach. Wartościowe uwagi dla wszystkich, którzy mają podobne aspiracje.

Oficjalny patronat nad publikacją objęła Akademia Leona Koźmińskiego oraz miesięcznik My Company Polska. Ebook z inspirującą historią startupu Staffly, dostępny jest na stronie www.filipsobel.pl.

 

Czytaj także