Fundacja A.R.T. zaprasza do społeczności wolontariuszy i wolontariuszek

12.02.2024

Fundacja A.R.T. od 2008 roku pomaga osobom doświadczającym przemocy. Z ogromnego wsparcia psychologicznego, pedagogicznego, terapeutycznego i prawnego, skorzystało już ponad 1000 osób. Działania fundacji to również wsparcie dzieci, młodzieży, rodzin, seniorów w zmianie sytuacji życiowej poprzez edukację, integrację, rozwijanie zainteresowań i kompetencji. Fundacja podkreśla, że nie byłoby to możliwe bez darczyńców oraz wolontariuszy – i zaprasza do dołączenia do tej wyjątkowej społeczności.

Działalność fundacji A.R.T opiera się na trzech hasłach:

• Aktywizujemy do zadbania o swój rozwój i emocje
  • Ratujemy osoby doświadczające przemocy i jej skutków
  • Tworzymy bezpieczne miejsce dla potrzebujących

Jeśli działalność fundacji jest Ci bliska, możesz dołączyć i zostać STAŻYSTĄ/-TKĄ /WOLONTARIUSZEM/-KĄ!

Energia, pomysły, zaangażowanie wolontariuszy i wolontariuszem są dla podopiecznych fundacji wartościową pomocą. Warsztaty i spotkania z seniorami, animacje dla dzieci, gdy ich rodzice korzystają ze wsparcia specjalistów, pomysły na aktywności dla młodzieży, pomoc przy organizacji naszych wydarzeń dla całych rodzin – każda para rąk jest na wagę złota!

Fundacja zaprasza do kontaktu:  Email: projekty@fundacjaart.pl Tel: 88 555 22 22

Czytaj także