Dziękujemy za udział w licytacjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

13.02.2023

W tym roku Akademia Leona Koźmińskiego po raz kolejny zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

W ramach wsparcia szlachetnej akcji, która w tym roku miała swoją 31. edycję, zorganizowaliśmy cztery wyjątkowe licytacje, z których cały dochód zasili konto Orkiestry. 

Do wylicytowania był udział w naszych szkoleniach: Inteligencja emocjonalna w praktyce, Negocjacje, Krytyczne myślenie oraz... lunch z Rektorem! Licytacje trwały do ostatnich minut, a na konto Orkiestry trafiło finalnie niemal 7 000 złotych!

BARDZO DZIĘKUJEMY WAM ZA UDZIAŁ W LICYTACJACH! 

Czytaj także