W tym roku Akademia Leona Koźmińskiego po raz kolejny zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
W ramach wsparcia szlachetnej akcji, która w tym roku miała swoją 31. edycję, zorganizowaliśmy cztery wyjątkowe licytacje, z których cały dochód zasili konto Orkiestry.
Do wylicytowania był udział w naszych szkoleniach: Inteligencja emocjonalna w praktyce, Negocjacje, Krytyczne myślenie oraz... lunch z Rektorem! Licytacje trwały do ostatnich minut, a na konto Orkiestry trafiło finalnie niemal 7 000 złotych!
BARDZO DZIĘKUJEMY WAM ZA UDZIAŁ W LICYTACJACH!