Dziękujemy za udział w licytacjach na rzecz Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy!

14.02.2022

W ramach wsparcia tej szlachetnej akcji, która w tym roku miała swoją 30. edycję, zorganizowaliśmy trzy licytacje, z których cały dochód zasili konto Orkiestry. 

Do wylicytowania były nasze dwa szkolenia-warsztaty:

Inteligencja emocjonalna w praktyce” oraz „Delegowanie – Feedback – Feedforward”.

Ponadto swój obraz "Baldachim mchu" na rzecz Orkiestry przekazali: nasza studentka prawa, Pani Aleksandra Knap oraz absolwent Pan Kamil Dobrzyński

Wylicytowana kwota to 4835 zł.

BARDZO DZIĘKUJEMY WAM ZA UDZIAŁ W LICYTACJACH! 

Czytaj także