W ramach wsparcia tej szlachetnej akcji, która w tym roku miała swoją 30. edycję, zorganizowaliśmy trzy licytacje, z których cały dochód zasili konto Orkiestry.
Do wylicytowania były nasze dwa szkolenia-warsztaty:
„Inteligencja emocjonalna w praktyce” oraz „Delegowanie – Feedback – Feedforward”.
Ponadto swój obraz "Baldachim mchu" na rzecz Orkiestry przekazali: nasza studentka prawa, Pani Aleksandra Knap oraz absolwent Pan Kamil Dobrzyński.
Wylicytowana kwota to 4835 zł.
BARDZO DZIĘKUJEMY WAM ZA UDZIAŁ W LICYTACJACH!