Drużyna kobiet AZS Koźmiński zdobyła złoty medal w półfinale A Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie.

21.09.2020

Weronika Falkowska wygrała wszystkie pojedynki, a w grze singlowej deklasowała przeciwniczki, oddając im w całym turnieju tylko 1 gema i to dopiero w finale.

Weronika Falkowska i Wika Kulik z pucharami po turnieju, zdj.: Facebook Kozminski Tennis Team

Ponadto w turnieju nasza drużyna mężczyzn zdobyła brązowy medal.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym tenisistom!

Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku naszej drużyny tenisowej: TUTAJ.

Weronika Falkowska złoto

Czytaj także