Weronika Falkowska wygrała wszystkie pojedynki, a w grze singlowej deklasowała przeciwniczki, oddając im w całym turnieju tylko 1 gema i to dopiero w finale.
Weronika Falkowska i Wika Kulik z pucharami po turnieju, zdj.: Facebook Kozminski Tennis Team
Ponadto w turnieju nasza drużyna mężczyzn zdobyła brązowy medal.
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym tenisistom!
Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku naszej drużyny tenisowej: TUTAJ.