Dr Anna Maria Górska, związana z Katedrą Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Akademii Leona Koźmińskiego, została laureatką tegorocznej edycji stypendiów Ministerstwa Nauki dla wybitnych młodych naukowców. To wyjątkowe wyróżnienie jest przyznawane corocznie i ma na celu wspieranie naukowców, którzy swoją działalnością i badaniami przyczyniają się do rozwoju polskiej nauki. Uznanie Ministerstwa Nauki jest potwierdzeniem międzynarodowego wkładu dr Górskiej w rozwój dyscyplin zarządzania. Stypendium to nie tylko osobisty sukces naukowczyni, ale także dowód uznania dla Akademii Leona Koźmińskiego jako miejsca, które kształtuje przyszłych liderów i innowatorów.
Mając na uwadze listy rankingowe w poszczególnych dyscyplinach i grupach młodych naukowców, Minister Nauki Dariusz Wieczorek przyznał stypendia 228 młodym naukowcom, w tym 32 doktorantom. Stypendia Ministra otrzymali młodzi naukowcy reprezentujący 53 dyscypliny naukowe i artystyczne. Próg punktowy, który uprawniał do stypendium, był pochodną liczby przyznanych stypendiów, a zatem różnił się w zależności od dyscypliny oraz grupy naukowców. Stypendia zostały przyznane na okres 3 lat.
To kolejne już wyróżnienie dla dr Anny M. Górskiej, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.