Czy prawo bez kary jest po prostu radą? Próba nowej konceptualizacji sankcji prawnej

27.03.2025

12 marca odbyło się kolejne otwarte seminarium Prawniczego Interdyscyplinarnego Centrum Badawczego pt. "Czy prawo bez kary jest po prostu radą? Próba nowej konceptualizacji sankcji prawnej".

Wprowadzenie do dyskusji wygłosił mgr Piotr Woźniakiewicz, a gościem specjalnym i moderatorem był prof. Paweł Chmielnicki z Uniwersytetu Warszawskiego, który poprowadził rozmowę.

W debacie udział wzięło kilkanaście osób, analizując istotę sankcji prawnej. Wydarzenie odbyło się w formule hybrydowej, umożliwiając szeroki udział zainteresowanych.

Czytaj także