Blended Intensive Program "Go-to-Market Strategies for Digital Products and Services"

17.05.2024

Od 6 do 10 maja Akademia Leona Koźmińskiego była gospodarzem Blended Intensive Program zatytułowanego "Go-to-Market Strategies for Digital Products and Services". Program ten zgromadził ambitnych studentów z różnych zakątków świata, w tym z USA, Niemiec i Hiszpanii, którzy mieli okazję zgłębiać kluczowe strategie wprowadzania produktów i usług cyfrowych na rynek. Zajęcia prowadzone były pod kierunkiem doświadczonej dr Karoliny Małagockiej, która zapewniła uczestnikom dostęp do najnowszych badań i trendów w cyfrowym biznesie.

Podczas pięciodniowego programu uczestnicy brali udział w intensywnych warsztatach i projektach grupowych, które umożliwiły im praktyczne zastosowanie teoretycznej wiedzy. Nie tylko zdobywali umiejętności z zakresu strategii cyfrowych, ale również mieli okazję do rozwijania umiejętności międzykulturowej współpracy, kluczowej w globalnie połączonym świecie biznesu.

Akademia Leona Koźmińskiego zorganizowała również serię spotkań z lokalnymi przedsiębiorcami oraz wizyty kulturowe po Warszawie, dzięki czemu uczestnicy mogli nie tylko poszerzyć swoje horyzonty akademickie, ale również zanurzyć się w bogatą kulturę i historię Polski.

Program ten nie tylko wzmocnił międzynarodową współpracę akademicką, ale również umocnił pozycję Akademii jako centrum innowacji i edukacji cyfrowej. Wydarzenie to pokazało, jak ważne jest łączenie teorii z praktyką i jak znaczący wpływ na rozwój młodych umysłów ma międzynarodowa wymiana doświadczeń.

Czytaj także