Bezpłatny dostęp do treści serwisów pb.pl dla społeczności Akademii Leona Koźmińskiego

14.06.2024

Akademia Leona Koźmińskiego ogłasza przedłużenie współpracy z renomowanym dziennikiem ekonomicznym "Puls Biznesu". To strategiczna decyzja, mająca na celu zapewnienie bezpłatnego i nieograniczonego dostępu do serwisu wszystkim członkom społeczności akademii posiadającym adres e-mail w domenie kozminski.edu.pl.

Dzięki umowie, studenci, pracownicy oraz absolwenci Akademii mogą korzystać z treści cyfrowych, obejmujących aktualności biznesowe, analizy, komentarze ekspertów oraz materiały branżowe. Bezpłatny dostęp do "Pulsu Biznesu" umożliwia członkom społeczności akademii śledzenie najnowszych informacji i trendów w biznesie, stanowiących fundament nowoczesnego kształcenia w dziedzinie zarządzania i finansów.

Aby uruchomić subskrypcję wystarczy  wejść na stronę www.pb.pl/kozminski.pl i podać swój mail w domenie uczelnianej.

Czytaj także