AZS Koźmiński zdobył 1. miejsce w klasyfikacji uczelni niepublicznych Akademickich Mistrzostw Polski 2021.

08.11.2021

„Wielkie brawa dla naszych sportowców za niezwykłą postawę i świetny wynik. Zawody w tym roku, ze względu na pandemię, to było duże wyzwanie dla każdego zawodnika – utrudniona możliwość treningów, parokrotne przekładanie zawodów oraz brak udziału publiczności nie sprzyjały zdobywaniu medali. A nasi świetni studenci-sportowcy stanęli na wysokości zadania i po raz 14. Akademia Leona Koźmińskiego stanęła na najwyższym podium wśród uczelni niepublicznych” – powiedziała Anna Perzyńska, Prezes AZS Koźmiński. 

Nasza uczelnia zajęła 25. miejsce w klasyfikacji medalowej spośród ponad 100 innych szkół wyższych.

Gala Akademickiego Związku Sportowego, w trakcie której wręczono statuetki dla przedstawicieli najlepszych uczelni, odbyła się pod koniec października w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Relacja z Gali AZS

Czytaj także