„Wielkie brawa dla naszych sportowców za niezwykłą postawę i świetny wynik. Zawody w tym roku, ze względu na pandemię, to było duże wyzwanie dla każdego zawodnika – utrudniona możliwość treningów, parokrotne przekładanie zawodów oraz brak udziału publiczności nie sprzyjały zdobywaniu medali. A nasi świetni studenci-sportowcy stanęli na wysokości zadania i po raz 14. Akademia Leona Koźmińskiego stanęła na najwyższym podium wśród uczelni niepublicznych” – powiedziała Anna Perzyńska, Prezes AZS Koźmiński.
Nasza uczelnia zajęła 25. miejsce w klasyfikacji medalowej spośród ponad 100 innych szkół wyższych.
Gala Akademickiego Związku Sportowego, w trakcie której wręczono statuetki dla przedstawicieli najlepszych uczelni, odbyła się pod koniec października w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.