17 czerwca odbędzie się IX edycja „Executive Innovation Forum”. Nasza Akademia objęła patronat nad tym wydarzeniem.
Jest to wyjątkowa platforma skupiająca grono eksperckie, które dzięki twórczej dyskusji, wymianie poglądów i doświadczeń stara się wytyczać nowe ścieżki rozwoju w dynamicznie zmieniającej się gospodarce. Część merytoryczna, która składać się będzie z trzech paneli dyskusyjnych, poświęcona zostanie polityce proinnowacyjnej, cyfrowej transformacji biznesu oraz kwestiom zielonej energetyki. Prelegenci poruszą tematy związane z wyzwaniami stawianymi przed firmami wdrażającymi innowacyjne rozwiązania, a także rozwojem odnawialnych źródeł energii i ich wpływu na efektywność energetyczną Polski oraz neutralność klimatyczną.
Podczas wieczornej części wydarzenia obędzie się gala rozdania statuetek „Diamenty Innowacji”, które uhonorują najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wdrażają nowe technologie i innowacje. Laureaci wyróżniają się również zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju oraz odznaczają się szczególną dbałością o najwyższe standardy przywództwa.
Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie organizatora.